Az Emlőrák Gyógyításáért Alapítvány

Adományozás

Alapítványunk szerény anyagi háttérrel rendelkezik, így – bár igyekszünk a lehetőségekből a maximumot kihozni – sajnos számos projekt vár még megvalósításra.

Lelkesek és elkötelezettek vagyunk céljaink mellett, de a mai pénzorientált világban, ez sokszor kevés. Céljaink megvalósításához ezért, nagy örömmel fogadjuk pénzbeli, tárgyi és egyéb adományaikat. Minden forint számít!

Számlaszámunk: K&H Bank – 10409015-90112399

Örömmel fogadunk pl. számítógépet, ingyenes teremhasználati lehetőséget, nyomdai szolgáltatásokat, díjmentes reklámlehetőséget, szépészeti és egészségmegőrzést segítő gépeket, eszközöket, melyekkel a rehabilitációt betegeink számára megkönnyíthetjük stb.

Adományozóink nevét, cégét – amennyiben szeretné nyilvánossá tenni- elhelyezzük honlapunkon!

Köszönjük segítségét!